- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
6
Witam
Mówi się, że gazety wydawane w danym regionie są stronnicze i fanatycznie nastawione do drużyn, które reprezentują ich region...
Na pewno jest w tym wiele prawdy, ale zobaczcie na ostatni okres:
Real przegrywa z Sociedad 0:2 i kampania Marci i Asa na VAR za potencjalnego karnego na Viniciusie (chociaż nie wiadomo jak by się skończył tamten mecz, karny to nie gol i padł później jeszcze drugi gol dla RSSS) sięgała zenitu. Kilka dobrych dni gazety madryckie huczały, jaka to niesprawiedliwość ich spotkała...
A dzisiaj? Pierwszy gol Valencii został strzelony po ewidentnym faulu na Messim (VAR go uznał, pomimo tego, że przepisy mówią, że powinien się włączyć z automatu, gdy sędzia główny popełni rażący błąd, a taki miał tu miejsce) I co? No właśnie - NIC! Żadna gazeta nawet o tym nie wspomniała. O tym, że madryckie nie napiszą byłem pewien, ale jak mi zaimponowały te katalońskie! Zamiast biadolić, jak to zostaliśmy skrzywdzeni wzięto to na klatę i jeszcze obrócono w korzyść, że Barca powiększyła przewagę o 1pkt nad wiceliderem - marginalizując w ogóle Real (jakby nie był graczem do Mistrzostwa ;) ). A zatem wcale nie jest tak źle z Mundo Deportivo i Sportem, jak by się mogło wydawać. Ps. AS oczywiście nie omieszkał napisać, że był karny na Moracie (to niestety jest już stan umysłu i wątpię, że da się coś już z tym zrobić...)
Teraz Panowie, życzę wszystkim kibicom Barcy, żeby w środę dali z siebie WSZYSTKO i roznieśli tę zakompleksioną drużynę, a Messi niech pokaże ich nowej gwiazdeczce V, jaka jest różnica między prawdziwą gwiazdą, a smugą po komecie ;-)
Pozdrawiam
czarny