- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Faro
7
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
28 odpowiedzi
Luciano99
60
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
AssisMoreira
1
Powiedzcie czy naprawdę ten Alvarez kosztuje aż 150 ml.? Chyba nie. 70-80 ml , to jego cena. W... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
17
Dembélé chce grać z Realem, powoli nie ma już anginy i odbył część treningu z grupą. Piłkarz ma zamiar odbyć pełny trening po południu i otrzymać zielone światło od lekarzy. AS
1
@szkutnik91 no no, to nam Dembuś się zmobilizował, inny człowiek :D
3
@Davvd No tylko teraz przegina w drugą stronę, zamiast leżeć w łóżku z anginą/grypą to ten w weekend przyjeżdza na trening i lekarze musza go odsyłać do domu. Z dwojga złego lepiej jednak w tę stronę.
0
@szkutnik91 Tez bym chcial zagrac z Realem, ale na ten moment Fifa mi to umozliwia.