La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

2

Robicie wielkie zamieszanie o braku zmiennika dla Alby. Zarząd miał cały styczeń na sprowadzenie kogoś, nikt nie przyszedł widocznie doszli do wniosku że nie trzeba. Verma wrócił do zdrowia, Umtiti w tym miesiącu powinien być już sprawny do gry, wnet będziemy mieli wszystkich obrońców do dyspozycji i to problem Waldka i zarządu że nie mają zmiennika dla Hiszpania i niech teraz się martwią, żeby nie zajechać Alby jak i znaleźć najlepsze rozwiązanie kto może go zastąpić [być jego zmiennikiem] do końca sezonu. Teraz jest decydująca faza sezonu, decyzje Waldka jak i zarządu będą skrupulatnie ocenione na koniec sezonu i z jakimi wynikami go skończymy.

2

@VamosGirl Wczoraj padła kandydatura Filipe Luisa. Podpisanie z nim kontraktu na rok albo dwa byłoby całkiem spoko.

konto usunięte

1

@VamosGirl Verma to jest tykająca bomba. Wczorajszy występ to jakaś katastrofa.

konto usunięte

0

@SeeleyBooth Tylko, czy kandydat byłby zainteresowany raczej marginalną rolą w zespole. Skoro jeszcze nie przedłużył kontraktu, to zapewne chce jeszcze gdzieś pograć, więc raczej odejdzie do słabszej ligi

0

@Pedeudo Myślę, że mało, który zawodnik nie chciałby mieć w piłkarskim CV rubryki Barcelona :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?