La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1312 Culés

1

Najprawdopodobniej podczas Half-Time Show Super Bowl LIII usłyszymy piosenkę Spongeboba "Sweet Victory" :D


0

@zadafcb Kurła rok temu pisałem po Super Bowl, że będę regularnie oglądał mecze chociaż Chargers. No i obejrzałem... ze trzy :D Jutro na bank oglądam. O której zaczyna się przedmeczowe studio itd.?

Jutro Castro, streamer Fify i Aaron Rodgers mają stream charytatywny. Może Cię zainteresuje.

2

@PatrychoO Już wiem czemu Packersom tak słabo idzie, skoro ich QB woli się w gierki bawić :D
Mecz z niedzieli na poniedziałek o 0.30

0

@zadafcb Godzinę meczu znam, ale chciałbym jakieś wprowadzenie, typu studio itd. :p Pewnie z godzinę przed.

1

@PatrychoO Studia na różnych stacjach w USA będą od rana. Takiego oficjalnego to raczej nie ma
No i na kilkanaście minut przed meczem: hymn i rzut monetą

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?