- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1692 Culés
Gorące dyskusje
norbi77
20
Dla mnie to skandal, że Messi nie wyleciał z boiska. Przecież to jest ewidentna... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
norbi77
11
I niech mi nikt nie wali głupot, że gwiazdy nie mają "immunitetów". Ilu zawodników "bez... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Borneo
0
Polska podpisala umowy o bezpieczęństwie z Anglią , Francją teraz z Niemcami.Rosja była... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1692 Culés
0
Noo Bezczel jestem pod wrażeniem.Jeszcze ten followup do prawo ponad prawem.
Waw.
1
@Encore NO i Bezczel nie mogles tak odrazu ? Zamiast robic z siebie farbowana lalunie i wrzucac takie gowno ? (mowa o pierwszym disie)
Prawda jest taka ze Bezczel (z Fabuly) zjadlby Szpaka z zamknietymi oczami.
5
@Encore Zapson obu, by ich zabił
0
@Socjopata Zapson dostal informacje w twarz od Ochroniarza ze bedzie lamany i ze strachu musial na glos to powtarzac na koncercie bo sie obsral :D
1
@Socjopata Sam na free bym ich zjadł dwóch