La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

konto usunięte

5

dla tych co nie wiedzą!
Dziś Boston Celtics podejmą w TD Garden aktualnych mistrzów, Golden State Warriors.
To będzie mecz! ahh.
Niewiele spotkań może pochwalić się taką ilością magii.
Curry przeciwko Irwingowi.- jeśli Panowie skuszą się na pojedynek między sobą, mogą wyjść z tego indywidualne popisy!

Thompson przeciwko Smartowi.- Klay, niesamowity progres tego zawodnika. Curry, może irytować swoimi rzutami na siłę, ale Klay- to niezwykle ułożony koszykarz. Imponujący rzut z dystansu, inteligentne ścięcia pod kosz no i praca w obronie. ah
Nie żeby Smart był na straconej pozycji. Gość to walczak! Oddaje za Boston serce na parkiecie, niesamowita praca w obronie, przechwyty, a i za 3 potrafi seryjnie trafiać. Jego upartość może zapisać kilka fauli na zawodnikach Warriors

Durant - Tatum. Jeden z najlepszych i wschodząca gwiazda! Kevina przedstawiać chyba nie trzeba... ale Jayson? jak ja kocham tego zawodnika. Zawodnik obrony i ataku, niesamowite penetracje, ułożenie taktyczne, jak u każdego w Bostonie (i GSW), rzut! Czy wykorzysta swoje warunki przeciwko Durantowi? Mam nadzieję.

Green- Morris. Kim w układance trenera Kerr'a jest Draymond wie każdy! ale jakim zawodnikiem stał się w tym sezonie Morris! ah, Marcus notuje rekordowe średnie. Jedne z najwyższych/ jak nie najwyższe ostatnio skuteczności rzutów z dystansu. Dokładając do tego zaangażowanie w obronie i boiskową inteligencje. Green może przy nim wybuchnąć ;)
i na uzupełnienie.. jakby tego było mało
Cousins. Eh, Ktoś oglądał go w tamtym sezonie w Nowym Orleanie? Taktyka dwóch wież, dopóki nie wypadł przez kontuzje przynosiła świetne wyniki i dominacje na tablicach duetu Cousins-Davis. Przy tym inteligentny zawodnik. Kilka meczy po powrocie pokazało, że wniesie dużo jakości do ekipy Steva Kerr'a
Po drugiej stronie znów, spec od obrony, Baynes! na zmianę z Horfordem, który zdążył wyleczyć kontuzje na mecz z Golden State.

Pierwsza piątka. Mimo sympatii, przewaga GSW, ale mecz trwa 48 minut.
Tacy zawodnicy jak Hayward (wracający do formy), Rozier, czy ktoś z dwójki Horford/Baynes! są to zawodnicy, którzy mogą wiele wnieść.. a przecież jest jeszcze Brown, Theiss i wielki talent, Williams

Oczywiście po stronie GSW jest wiecznie młody Iggy, Livingston czy Looney... ale im dalej w las tym coraz mniej znaczące nazwiska

jaki to będzie mecz? Na pewno zacięty! Gdyby był to wyjazd miałbym spore wątpliwości, czy Celtom się uda (patrząc na ich wyjazdowy bilans 11-13). Natomiast we własnej hali to całkowicie inna drużyna, doping niesie! do tego Boston zwycięstwem przedłuży swoją serie do sześciu zwycięstw! (19:5)

a teraz, żeby nie ułatwiać naszym hazardzistom :)
Ekipa mistrzów w tym sezonie prezentuje się lepiej na wyjazdach (własna Hala: 21:10, wyjazdy: 18:6)

Kto zamierza oglądać? Transmisja, jak dobrze pamiętam zaczyna się od godziny drugiej na canal+sport(?)
uczta dla których wielu sympatyków NBA pewnie odpuści sobie spanko.

0

@Pedeudo Ale wtedy skoki będą :(

1

@Pedeudo Być może taki będzie finał.

konto usunięte

1

@Triv44 z całym szacunkiem :D
Taki dylemat, to nie dylemat! heh

0

@Pedeudo Co z tym "ahh" to angielskie, czy polskie ach...co za mecz?

konto usunięte

0

@Colon powiem Ci po meczu.

0

@Pedeudo Aaaaaa. I see...

2

@Pedeudo Lepszej zapowiedzi nie dalo sie zrobić !
GO BOSTON

1

@Pedeudo Masz jakieś złe statystyki, bo Golden ma w tym sezonie 12 porażek, a z twoich statystyk wynika że mają 16

konto usunięte

0

@pyton626 Hm, sprawdzałem na oficjalnej stronie NBA, więc pewnie źle na klawiaturze wcisnąłem..
a już mam!
wpisałem bilans w konferencji zamiast bilansu domowego ;)
W takim razie... popełniłem błąd z tą lepszą formą wyjazdową.
18;6 w domu, 16;8 na wyjazdach ;).

Mają czternaście porażek, więc również się pomyliłeś. Dwanaście porażek ma Bucks

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: