La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1153 Culés

5

Panowie!

Ogarnijcie się - może nie wszyscy, ale większość.
Skład był eksperymentalny to fakt.
Gdyby udało się zakończyć cały mecz takim wynikiem, jaki był po pierwszej połowie, to bym tu czytał peany na cześć Valverde.

Każdy, kto kibicuje Barcy od lat wiedział, że raczej ten mecz przegramy (widząc skład, stadion na którym był rozgrywany mecz, klasę przeciwnika i jego skład). Liczyliśmy tylko na gola na wyjeździe.
Taka prawda. Nie liczę naiwniaków i sezonowców.
Skończyło się na 2:0, a większość tutaj panikuje, wyrzuca nas z Pucharu, biadoli... Panowie? Trochę wiary i pamięci!

Jeśli wyjdziemy w mocnym składzie na rewanż - a wyjdziemy oraz będziemy grali tak, jak umiemy - nic więcej to spokojnie wygramy 3-4:0! Czy ktoś naprawdę ma wątpliwości?? Nie będę przypominał wyczynów, których dokonał ten zespół.

Ok, nie ma Neya, Dembele jest kontuzjowany, ale bez przesady. Nie było tych zawodników i Barca wielokrotnie (powtórzyć ostatnie słowo) pokazywała, że umie dokonywać remontad!
A jeśli Barca przejdzie dalej, to kto będzie się rozwadniał nad tym, że przegrała pierwszy mecz..?? ☺

Ale to, że większość zawodników odpoczęła to już będzie miało znaczenie.
I na ligę, i na LM, i na sam Puchar.

Zatem Panowie, trochę wiary, jajec i optymizmu. Widzę, że szaruga za oknem temu nie sprzyja... ☺

Po zwycięskim dwumeczu i przed kolejną taką sytuacją zapraszam, by przeczytać te wypociny dla poprawienia humoru i spojrzenia na ewentualną trudną sytuację z perspektywy Barcy, a nie jednego z wielu klubów ????

Pozdrawiam wiernych kibiców Barcy
czarny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?