- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1744 Culés
Gorące dyskusje
macio_944
31
Na bank wyolbrzymiony problem i Braun oraz prawica nie sprawiają, że pod tym kątem jest coraz... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Sysia11
9
Harry mega statystyki zasłużył na ZP a jak nie to Dembele bo LM i 6 goli na turnieju. Fajnie... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Zoker
14
Nie ma jednego oczywistego kandydata do wygrania ZP, ale przyznanie tej nagrody Rodriemu to będzie... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1744 Culés
8
Nie rozumiem jak Puchar Króla w obecnej sytuacji ludzie mogą stawiać tak nisko. Mamy szansę zdobyć go 5 raz z rzędu i przejść do historii!!! żadna drużyna w Hiszpanii tego nie dokonała..
35
@artek95 Wolę LM i nie odpaść znów w ćwierćfinale. Od paru lat w Europie jesteśmy memem :)
4
@BigSam2000 gdyby to była 3 edycja z rzędu słowem bym się nie odezwał. Chodzi o fakt że przez kolejne 20-30 lat tego raczej nikt nie dokona ;) LM? żeby się nie okazało że zostaniemy z niczym
1
@artek95 Jak wygramy lige a nie wygramy pucharu krola to sie nic nie stanie, ale zarowno przy wygranej lidze jak i pucharze krola jak i bez pucharu krola przy braku suckesu w lidze mistrzow bedzie niedosyt.
Jezeli bedzie sukces w lidze mistrzow a nie bedzie pucharu krola to w sumie niedosytu nie bedzie.
W sumie mozna bylo odpasc wczesniej z copa del rey zeby sie nie męczyc przez te kilka meczy, aczkolwiek wierze ze na Camp Nou odwrocimy losy dwumeczu :)