La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1707 Culés

1

Wiem, że dzisiejsza porażka to nie wina EV bo najważniejsze są LM i La Liga, ale nadal jestem za jego odejściem #ValverdeOut.

1

@IronSanHybrid Oczywiście że jego. Na tak trudnym terenie powinniśmy zagrać jak najlepszym składem z niewielką ilością rotacji i wywieźć jak najlepszy wynik. Teraz jesteśmy 2 w plecy i trzeba odrabiać a mógłby już być na luzie w rewanżu....

0

@dawidz4 Może nie najmocniejszą bo PK nie jest w tym roku priorytetem co wynika choćby z dzisiejszego składu i wypowiedzi Pique. Faktem jest, że dziś przegraliśmy z bezzębną Sevillą po błędach indywidualnych i to trzeba natychmiast poprawić.

1

@IronSanHybrid Puchar króla nie jest najważniejszy zgadza się więc mam nadzieję że w rewanżu nie wyjdzie ten najmocniejszy skład. Jeżeli jest tak jak uważamy. Bo jeżeli wyjdzie to raczej Valdek jest słaby i jakiś dziwnie podchodzi do meczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?