- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 705 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 705 Culés
0
Ile trzeba dac za dobry rower górski?
1
@tomecz9 Wejdź na strone jakiegoś producenta zobacz za ile najdroższy i najtańszy. Ten po środku bedzie dobry, nawet bardzo dobry.
1
@tomaszzalesie Czyli jakieś 15 tyś.
1
@tomecz9 Wg mnie 1500-2200 :)
1
@tomecz9 Jak chcesz regularnie jeździć po górach, nie tylko betonowymi ścieżkami, to niestety kosztuje troche więcej. Czy warto? Jeżeli faktycznie będzie to jazda wyczynowa to tak. Raz na jakiś czas? Maks 5k.
0
@Edoss Ale euro? Tyle to ja dałem za średni rower "góral" do jazdy miasto-parki. A on mówi o górskim rowerze, no chyba, że chodzi o zwykłego "górala". :D
0
@tomaszzalesie Chodzi mi o taki rower którym będę mógł pojeździć po lasach, korzeniach. Podjechać, zjechać. Żeby zaraz się nie popsuł i nie złapał luzow. Nie chodzi mi o pro ale o ambitną amatorke.
0
@tomaszzalesie Chodzi mu o ambitną amatorkę, więc do 3 spokojnie coś kupi...
1
@Edoss No dokładnie, wiecej nie ma sensu płacić, ale poniżej 2k rower kupić, to bym odradzil .