La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1754 Culés

6

W Leeds mamy dietetyków. Każdemu zaglądają do talerza. Poza tym są ludzie od układania menu. Trener Bielsa przywiązuje ogromną wagę do spraw...wagi. Pilnuje, by drużyna miała tkankę tłuszczową na jednakowym poziomie. Ci, którzy mają dwa, trzy kilogramy nadwagi, nie grają i grać nie będą. A skoro każdy chce występować, wszyscy się kontrolują. Trener otwarcie, twardo oznajmił, co sądzi o nadwadze. Dodatkowo trener zaznacza, że piłka jest pracą, a trening nie zabawą, tylko przygotowaniem do meczu. Nie ma zatem żadnej gry w dziadka, gierek. Mamy ćwiczenia stricte przygotowujące nas do spotkania, pod konkretnego przeciwnika.
Mateusz Klich

5

@Krzychu1899 Wiadomo w topornej championship dziadek nie potrzebny.
Jednak w piłce na najwyższym poziomie dziadek to podstawa.

1

@Krzychu1899 Wyluzuj trochę z Nieplaczacych chłopaków nadaje się ideolo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?