- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1390 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1390 Culés
1
@do wszystkich, biorących udział w dyskusji trochę niżej na temat polityki. Artykuł z 2007 roku... Proszę, przeczytajcie uważnie:
http://wielkopolskie.naszemiasto.pl/archiwum/kultura-jezyka-maly-slownik-wielkich-obelg,1541620,art,t,id,tm.html
Znalazłem to w kilka sekund. Z każdej partii, z każdego ugrupowania, pojedynczy politycy obrzucają się nawzajem gównem. Trwa to już wiele, wiele lat. Propaganda TVP we wczorajszych Wiadomosciach, polegając na wstawieniu archiwalnych komentarzy posłów tylko PO - ukazała hipokryzję Kurskiego i jego marionetek.
I jeszcze jedno: Pokazanie prawdy nie jest prawdą. Ale tworzenie i pokazywanie półprawd już tak
Ps. Przypominam, że ten artykuł pochodzi z 2007r. Odbijając piłeczkę, można powiedzieć, że wtedy rządził PIS? Tylko po co??? Mija 12 lat. I dyletamat. Niepotrzebnie strzępić ryja? Czy "małczeć kak sabaki"? - używając tej samej retoryki i tego samego tonu...
0
@Kapitan hawk * pokazanie prawdy nie jest manipulacją
0
@Kapitan hawk Zastanawia mnie w tym wszystkim ziemiec (celowo z małej litery).
Lansuje się na wielkiego, uczciwego i bogobojnego katola, a jadnoczesnie firmuje swoim nazwiskiem te wszystkie ochydztwa.
Ostatnie dwa dni i działania publicznej tv dobitnie pokazały, kto nakręca spiralę nienawiści.
Kto nadal myśli inaczej, to ma chyba gnojowicę zamiast mózgu.