La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1598 Culés

0

Hmm ja widzę De Jonga jako naturalnego zastępcę/konkurencję dla Arthura na pozycji typowego środkowego pomocnika.W roli pivota nie widziałbym Sampera,który był typowany jajo następcę Busiego,a widziałbym innego z Busquetsów czyli Oriola.Trio O.Busquets,Arthur/De Jong,Riqui Puig w przyszłości wyglądałoby nieziemsko choć trzeba to oczywiście brać z przymrużeniem oka bo ilu to było hiper talentów z la masii,którzy po prostu byli/są za słabi na grę w takim klubie(Cuenca,Tello,Montoya,Bartra,Deulofeu,Munir czy Samper),Ale były też niespodzianki typu Sergi Roberto,który od początku był spisywany na straty,a okazał się bardzo dobrym zawodnikiem,który po prostu potrzebował czasu i zmiany pozycji,aby pokazać pełnię swoich możliwości.Warto czekać,warto dawać szansę i przede wszystkim w przypadku Roberto posypać głowę popiołem.

0

@Damian11 De Jong to jest przyszywany syn Busquetsa, jaka rywalizacja z Arthurem..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?