La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

konto usunięte

2

Hej, hej, witam w ten zimowy wieczór!
Żaden ze mnie recenzent i absolutnie nie nazwałbym się melomanem, czy choćby osobą, która ma jakieś pojęcie o muzyce. Po prostu lubię posłuchać czegoś dobrego, najlepiej w naszym polskim języku.
Ciężko o lepszy materiał na tę zimne, często śnieżne dni, niż ep z prawie przed roku autorstwa Bisza i producenta o jakże ciekawym pseudonimie - 'Elhuana'. Dla niezaznajomionych z twórczością Bisza, muszę uprzedzić, że jest to... Rap. Tak, owiany złą sławą, często posądzany o podgatunek, polski rap. Zanim jednak ktoś skreśli materiał, polecam przesłuchać i choć trochę skupić się na genialnie napisanym tekście. Majstersztyk. Nie znajdziecie tam przekleństw, czy wyzwisk w stronę służb bezpieczeństwa, ani innych często niesłusznie przypisywanych do rapu tekstów. To po prostu zimowa poezja, w ładnym brzmieniu. (Pierwszy utwór to wstęp, zaś drugi, jest dość specyficzny brzmieniowo... Polecam sprawdzić wszystko, lub, w przypadku małej ilości czasu, posłuchać numeru "ze środka" playlisty!)

BISZ / ELHUANA - UKRYTE W ŚNIEGU: https://www.youtube.com/playlist?list=PL9ebKcxx0KaEkY6-t9UkuZIzP2RNq5Gx6

1

@Filip_10 Bisz zawsze na propsie ;)



konto usunięte

0

@Lil_Barcelonista Taak Wilk Chodnikowy to świetna płyta, choć myślę, że Pollock mógłby niektórych odstraszać ze względu na swój agresywny ton... W każdym razie Bisz dla mnie w Polsce wraz z Łoną i Tau czołówka totalna! Jest tyle dobrych polskich płyt rapowych... Stare płyty Pezeta "Muzyka Poważna", czy "Muzyka Klasyczna", właściwie wszystkie płyty Jarka (łącznie z tymi B.O.K), płyty Zeusa, Tau, Łony, świetne "Kilka numerów o czymś" Małpy, teraz Sarius trzyma poziom... A nadal panuje taka niepochlebna opinia :p

1

@Filip_10 Całkowicie się z tobą zgadzam ;D
Pozdrawiam

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?