La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1911 Culés

Kobayashi poskacze sezon, dwa na tym poziomie i zniknie jak Prevc czy Andre-Tande

@Gibbon_FCB A Roma zaraz spuchnie

@Gibbon_FCB w 2000 roku Niemcy to samo pisali o Małyszu.

@Adamski69 Tak samo jak Real przed Barcą ;)

@Gibbon_FCB Porównanie do Prevca jeszcze rozumiem, bo też miał sezon w którym tak dominował. Ale porównujesz Tande czyli skoczka który miał niezły 1 sezon do Kobayashiego który już przeszedł do historii? Ja uważam, że w tej dyscyplinie nikt przypadkowo nie wygrywa 6 konkursów z rządu. Przypadkowo to można zdobyć medal MŚ czy IO jak będą loteryjne warunki.

@Avada Kedavra A dziś Małysz jest w trójce największych legend w historii, nigdy nie wiadomo co się wydarzy chociażby w następnym sezonie ale Kobayashi ma potencjał na wielkiego skoczka

« Powrót do wszystkich komentarzy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Sonny Anderson po dwóch sezonach spędzonych na Camp Nou, opuścił FC Barcelonę i przeszedł do Olympigue Lyon. Francuski klub zapłacił za niego rekordowe 19 mln euro. Z katalońskim klubem Brazylijczyk zdobył dwukrotnie Mistrzostwo Hiszpanii (1998, 1999) oraz Copa del Rey (1998).