La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

0

Messi z Suarezem mają więcej bramek od Atletico i Realu?!?!? Za to już na tym etapie sezonu należałaby im się za to nagroda...

konto usunięte

0

@Katalonik97 Po prostu robią swoje nie ich wina,ze real cierpi na indolencje strzelecką to samo można powiedzieć o AM ale ich styl zna każdy więc to mniej dziwne :)

0

@Hushovt Gra Atletico przyprawia mnie o ból głowy, a gra Realu opiera się tylko na wrzutkach na pałę w pole karne. To jest słabe.

0

@Katalonik97 powiem więcej, gra Realu na wrzutki miała jakikolwiek sens gdy był Cristiano, w ostatnim meczu było widać doskonale,że Karim nie czuje się najlepiej kiedy jest tym jedynym 'golleadorem'.. Wrzutka w pole karne a tam pusto,a nasza 9 przy lini bocznej, nie wygląda to najlepiej, podejrzewam że Real w lato będzie musiał przeprowadzić duże zmiany, może związane z transferem dużego nazwiska?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?