La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1408 Culés

0

Poza szpicą i lewą obroną to mamy min 2 świetnych zawodników na 1 pozycje w tym kilku bardzo wszechstronnych zawodników jak Roberto, Rakieta, Malcom, Cou i Dembele, którzy potrafią grać na kilku pozycjach.

0

@szymon6847 Akurat czy Malcom potrafi grać na kilku pozycjach to nie wiemy

konto usunięte

2

@szymon6847 prawą obronę mamy taką świetną?
Semedo to diament, ale nieokrzesany... a Roberto nie jest obrońcą.
w obronie Pique i Umtiti są pewni. Lenglet to za dużej pewności nie daje.. a Verma może w 5' minucie meczu złapać kontuzje...
Lewego skrzydła to my też nie mamy, bo Cou jest bez formy.. i nominalnie skrzydłowym nie jest.
aż tak idealnego składu nie mamy..
ale kadrowo chyba jesteśmy najmocniejsi.
z tym, że taktyka...- jakoś nie chce mi się wierzyć w ligę mistrzów...


o kur..
w przerwie meczu w NBA leci "ja uwielbiam ją, ona tu jest i tańczy dla mnie!.." Gortat, co ty odpimpowujesz?
ygh

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?