- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1096 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1096 Culés
8
https://www.europlan-online.de/stade-roger-baudras/verein/4966
Stadion klubu Andrezieux, który właśnie wygrał 2:0 z Marsylią w Pucharze Francji.
Dla porównania stadion Marsylii
1. https://img.interia.pl/biznes/nimg/h/m/Stade_Velodrome_Marsylii_6505427.jpg
2. http://i65.tinypic.com/aays1i.jpg
0
@SeeleyBooth Chciałbym zagrać na takim boisku:)
2
@Krzychu1899 Grałem na niejednym takim, a nawet lepszym w 4 lidze xD
0
@SeeleyBooth Ja niestety nie miałem okazji grać w senatorskiej pilce liczę, ze na wiosne dostane powołanie i zagram w A klasie;)
1
@Krzychu1899 Nie spodziewaj się szału pod względem boisk. Kiedyś graliśmy mecz na boisku (we wiosce) po którym ktoś kilka dni wcześniej kręcił bączki traktorem albo na boisku pod dużym kątem. Jak kopnąłeś piłkę do przodu na rozgrzewce to w pewnym momencie się zatrzymywała i cofała. To wszystko było za juniorów :D
0
@SeeleyBooth A jeśli mogę zapytać to dostawales jakies pieniądze za mecze? :D
1
@Krzychu1899 W 4 lidze coś tam było :P
2
@SeeleyBooth :D w juniorach jak się pykało to się grało mecz, w którym przed meczem trzeba było krowie placki usuwać, bo dzień wcześniej kilkanaście krów wybrało inną drogę i zanim się je dołączyło do stada, to prezencik zostawiły :D
1
@Pedeudo Nie zapomnę jak sędzia zaliczył nam bramkę, kiedy kolega kopnął piłkę w boczną siatkę, a ta przeszła przez dziurę w siatce :D
2
@SeeleyBooth To może Stefan Kiessling był? ;)