- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
91 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
0
Wrestle Kingdom już obejrzane?
0
@lucas/catalan Jes of kors, natyrlyś ja wol, absolimą.
0
@Kajtek77 Co teraz myślisz o Omedze? Pójdzie tam gdzie słowo pro-wrestling jest mało znane
0
@lucas/catalan Trudno powiedzieć. Albo AEW albo WWE. Ta druga złożyła poważną ofertę finansową i myślę że nawet ROH, AEW i NJPW jej nie przebiją. Niby nie zostawiłby Bucksów itd.ale z drugiej strony... jaja by były gdyby okazało się że za nową federacją stoi Triple H :D
0
@Kajtek77 Ogólnie to była dominacja Omegi w tej walce.
Nie chciałbym teraz Omegi w wwe teraz dzieją się rzeczy nie pojęte
0
@lucas/catalan Jeżeli byłby prowadzony tak jak Styles na początku to byłoby fajnie choć ja zawsze liczyłem że będzie to taka inwazja (Omega i Bucksi na MR)
0
@lucas/catalan Nie wiem dla Was ale mnie trochę gala zawiodła, może po ostatnich 2 latach z NJPW za bardzo się nastawiałem
0
@FCB24 Też mam mały niedosyt
0
@lucas/catalan Wg mnie na 100% Omega w WWE, tylko teraz pytanie: czy na Royal Rumble, czy po WM. Nie ma szans by ktoś zaoferował takie pieniądze, a po za tym Kenny, tak jak AJ, wie, że żeby był uważany za najlepszego w tej dekadzie musi iść chociaż na 2 lata do WWE
0
@lucas/catalan Wiadomo, show genialne, nie ma co porównywać z WWE, ale ciesza mnie niespodzianki, bo wygranej Ospreay oraz Whute nie spodziewałem się w żadnym wypadku
0
@FCB24 Też jakoś dziwnie mi się właśnie tę galę oglądało. Była dobra ale jakaś taka "inna".
0
@Kajtek77 Może dlatego, że wiadomo co będzie z Elite? Może prze brak Okady w ME ważnej gali od kilka miesięcy ( akurat na plus według mnie), nie wiem ale mam takie same odczucia
0
@FCB24 Nie wiem bo nie patrzyłem na zegarek ale wydaję mi się że same walki były takie jakieś krótsze.
0
@Kajtek77 Ospreay vs Ibushi 18 min.
Jr TT Title tylko 6 minut
Sabre vs Ishii 11 min
Tag Team Title 10 min (za krótko)
Robinson vs Cody 9 min (za krótko)
Ishimori vs Kushida 11 min (za krótko)
Okada vs White 14 min
Naito vs Jericho 22 min
Omega vs Tanahashi 39 min
0
@lucas/catalan Zdecydowanie krótkie jak na NJPW.