La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1539 Culés

0

ale bym chciał taką Barce (oczywiście tylko w fifie może się to ziścić) :)

Coutinho - Firmino - Dembele
Messi - Busquets - De Jong
Alba - Umtiti - De Ligt - Pavard
MATS
a na ławce trenerskiej : Quique Setién

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Messi za słaby?

0

@IronSanHybrid A Leo gdzie?

1

@IronSanHybrid W mojej opinii obecna 11ka silniejsza, choć starsza.

1

@QAZ haha miałem też wynotowanych zmienników i skopiowałem bez Leo xDD poprawione :) Powiedzmy, że wariant bez Leo był przepowiednią niestety, ale nie tak dalekiej przyszłości.

0

@szymon6847 To jedenastka na kolejne lata bardziej niż na tu i teraz.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Spoko, tylko zamiast Quique Setiéna bym dał Ernesto Valverde

0

@IronSanHybrid Ustawienie 1-1-1-8 :D Wszyscy do ataku, genialne :D

0

@IronSanHybrid Pavard gra na środku, w kadrze grał z boku bo to jedyna slabsza strona ich drużyny

0

@Bykunn Oby nie :P

0

@Striker ale i tak uważam Pavard > Semedo

0

@Bykunn Ej no bez przesady jest Busi,MATS, De Ligt i Umtiti xDDD

1

@IronSanHybrid No dobra De Ligta nie policzyłem do defensywnych, faktycznie, nie no to styka :D

1

@IronSanHybrid Ja mam w fifie takie coś:

Dembele/Malcom - Werner/Suarez- Messi/Malcom/ Dembele

Coutinho/Alena

Busquets/Rakitic - De Jong/Vidal

Alba/Grimaldo - Umtiti/Lenglet/Upamecano- De Ligt/Pique/Upamecano- Semedo/Wague
MAtS/Cillessen

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?