La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

konto usunięte

0

Ktoś się orientuje co się dzieje z Gabrielem Jesusem? W tym sezonie w PL 3 bramki w 15 meczach, a ogólnie 7 bramek w 23 meczach bodajże. Gra strasznie krótko w meczach. Ja wiem, że w City jest ścisk w ataku, ale no przecież w pierwszym sezonie, a raczej połowie tamtego sezonu w City wjechał ostro i każdy się nim zachwycał. Te ostatnie kontuzje mu zastopowały rozwój kariery?

0

@DaPi Oj bo tak jest z tymi młodymi piłkarzami, kiedyś jak w piłce było mniej pienięzy to piłkarz do topowego klubu szedł w wieku 25 lat i był już uformowanym w pełni piłkarzem. Dzisiaj za takiego gracza trzeba zapłacić około 150 milionów, nikt nie chce. Więc kupują kluby z topu tych mlodzików też za duże pieniądze i jeszcze nie ukształtowanych piłkarzy i to się dzieje. Prawda jest taka ze z tych młodych pokupowanych do klubów z czołówki w większość nic wielkiego nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?