La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1161 Culés

konto usunięte

1

Nie przepadam za the reds, ale życzę im (zaraz po totkach) mistrzostwa. Mają węższą kadrę niż takie City, mimo wszystko bardziej zdyscyplinowaną politykę transferową (choć ostatnie dwa transfery bramkarza i obrońcy temu przeczą, aczkolwiek jakościowo były to najlepsze ruchy na rynku transferowym), do tego grają fajny, ofensywny futbol. Arsenal jak to Arsenal, wielkie ambicje, niezły skład, ale nieporównywalnie słabszy od największych rywali, więc i potknięcia częstsze. Chelsea mnie nie dziwi. Mają zbyt duże dysproporcje w zespole na poszczególnych pozycjach. Oczywiście wróżymy z fusów, ale kogo widzicie na fotelu lidera po ostatniej kolejce?

1

@kerouac Wydaje mi się, że Liverpool mimo wszystko pogubi punkty, a City się pozbiera i wygra. Po cichu liczę, że Arsenal jeszcze namiesza chociaż muszą wziąć się już teraz za odrabianie strat.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Też mam takie wrażenie, bo Liverpool od dawna zawodzi w kluczowych momentach sezonu, jednak mam też przeczucie, że Pep skupi się na upragnionej LM, co zaważy na pozycji w Premier League.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?