La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

0

Oglądał ktoś ostatnio jakieś mecze Evertonu? Jak tam Gomes?

2

@budas123023 Oglądałem pare ostatnich meczów Evertonu i Radzi sobie zaskakująco dobrze

Everton chce go na stałe

Ale podobno zaczął wzbudzać zainteresowanie wiekszych klubów na wyspach

Miejmy nadzieje ze chociaż 25 milionów uda się wyciagnac za niego bo nie widzę go z powrotem u nas

4

@patrykzmc2000 Jak będzie grał tak jak gra do końca sezonu to 35 na spokojnie wyciągniemy czyli tyle ile za niego daliśmy. Tym bardziej że to kluby z Angli one zawsze dają więcej.

0

@DonAndresFCB Miejmy nadzieje,ze nawet tyle
Ale nie nastawiam się na dużo więcej z naszym zarządem
Pewnie beda chcieli na nim zarobić i jak najszybciej pozbyć
Ale jeśli bedzie grał tak jak gra to więcej klubów się rzuci a wtedy to juz kto da więcej
Byle nie „frycowe” tyko chociaż te 35 wydane na niego

0

@budas123023 Podobno razem z Sigurdsonem najlepszy gracz Evertonu w tym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?