La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

0

Panowie gra ktoś z was może w WOTA ? bo wczoraj zacząłem i nie wiem jaką linią iść :D

0

@xVENUMx na początku rób czołgi ciężkie ruskie :D do ISA-7 i object 277

konto usunięte

0

@Mlodypro101 Ja zacząłem miesiąc temu i powiem szczerze że gra powolnym KV-1 to dla mnie katorga. Lekki mnie wykryje i czekam już tylko na śmierć od strzału artylerii.

0

@Karakanis tak naprawdę to wszystko zależy od losowań map, nie raz jest tak ze cie rzuci na topce na himmelsdorfie to wtedy wymiatasz o ile nie popełnisz jakiegoś głupiego błędu, z drugiej strony może cie rzucić na malinowke z 7 tierami do tego 3 arty no to wtedy jesteś praktycznie bezbronny, prawda jest taka ze ruskimi czołgami mimo wszystko się gra najłatwiej na początek dopiero później jak się nauczysz wielu rzeczy w tej grze to można kombinować innymi nacjami. a tak od siebie to tylko dodam ze moim zdaniem najłatwiej jest grac ruskimi czołgami ciężkimi i tyle, chociaż wiadomo każdy ma swoje własne zdanie na ten temat

konto usunięte

0

@Mlodypro101 Teraz staram się zbierać na wyposażenie i będę szkolić załogę na 100%. Zobaczymy czy się nauczę xd Ale osobiście preferuję TDki bo lubię kampić

0

@Karakanis mnie natomiast irytuje gra tdkami, nie cierpię stać z tylu bo dla mnie to jest zbyt nudne xD najlepiej mi się gra lekkimi czołgami i średnimi

0

@Mlodypro101 Kurcze, zachęciliście do odpalenia wociszka :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?