- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
BorzyKrzys
17
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
11
Nowe wartości transfermarkt:
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop
Messi pierwszy raz od 10 lat stracił na wartości.
0
@FC1899Barca Oj kutinio, niestety ale należy mu sie spadek :c
0
@FC1899Barca Marc najdroższym bramkarzem razem z Jankiem Oblakiem
0
@FC1899Barca Szukalem iniesty ,skoro takie placki jak Oscar czy Hulk nie zostali pominięci i jestem rozczarowany , musiałem wpisać nazwisko i jest wyceniony na 8mln ,bez jaj CR7 33lata i 100mln Iniesta 34 lata i 8mln, to jest kpina bo te 40-50 powinien być warty ,chociaż dla mnie nawet więcej a różnicy w wieku patrząc na Cr7 dużej nie ma
1
@socha Iniesta gra w Japoni, Ronaldo w Serie A i LM. Dodatkowo Ronaldo zawsze był o wiele więcej warty marketingowo, a na to Transfermarkt również patrzy.
0
@JuanPeron Ale bez przesady no Hulk czy Oscar grają w Chinach a rowniez mlodzianami nie są a ich wartości to 20mln, chyba Iniesta jest wart więcej niż oni co ?