- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1037 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1037 Culés
0
Czy ktoś zamawiał z Was ze strony popvinyl figurki Funko? Jak wygląda z dostawą, jaki czas? W soboty też dowożą?
Jak zawsze spóźniony i dopiero dzisiaj rano zamówiłem i nie wiem czy dojdzie do 24 grudnia.
1
@eydem Dojdzie :D są błyskawiczni - naprawdę. Jak nie dziś jeszcze to w poniedziałek powinny być na 100%
Jak nie obserwujesz ich na fejsie to polecam oraz grupę zamkniętą #PopManiacy - możesz się tam zapytać Dariusza Lorka o to czy ta paczka zdąży. :)
Zapytam - co zamówiłeś? :D ja tym roku dostałem swoją pierwszą - Gerwanta z Rivii ale nie skończy się na jednej :D
1
@eydem w sumie dziś to nie dojdą ale do 24 powinny. :)
1
@baczmus Spiderman Homecoming. Chciałem coś z Gry o Tron, ale większość wyprzedane, ale ten Spiderman też całkiem spoko wygląda, zobaczymy jak będzie się prezentował na żywo. Dzięki za info!
2
@eydem Ja nie byłem przekonany do popów, ale jak w Barcelonie przypadkowo zaszedłem do jednego ze sklepów z tego typu merchem, to od razu kupiłem Capa Amerykę i Czarną Wdowę. Późiej Wolverine'a, Harry'ego Pottera i Spider-mana :D Teraz chcę zamówić figurki Queen jak tylko wyjdą.