La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1624 Culés

0

no dobra koledzy, zakładam że są tu lepsi znawcy telefonów ode mnie więc spytam się Was. obecnie posiadam dwa telefony, prywatny Samsung Galaxy S5 i służbowy też Samsung Neo Plus Dual Sim. Z S5 jestem mega zadowolony, ale obydwa telefony ostatnio zaczynają mi już szwankować (obydwa telefony są już odchudzone z domyślnych aplikacji) i zastanawiam się nad kupnem jednego aparatu z DualSim. I tu moje pytanie do Was - jako że S5 ma bardzo dobry aparat i funkcje jak na swoje lata to co byście mi polecili? Lubię robić zdjęcia oraz nagrywać filmy, przede wszystkim na koncertach więc zależy mi na bardzo dobrym aparacie oraz parametrach. Co moglibyście mi polecić?

konto usunięte

0

@BlaseR9 Huawei P20 Pro.
Samsung Galaxy S9+
OnePlus 6
Xiaomi Mi 8

konto usunięte

0

@BlaseR9 Szybkość ogólna telefonu: OnePlus
Aparat: Huawei i Samsung

konto usunięte

0

@BlaseR9 To co wymienili koledzy plus iPhony od 7 wzwyż

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?