- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1108 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1108 Culés
8
Ronaldo:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48110899_1920428158073690_2904362674894667776_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=97a2b964aa56b70748750225cdd1b4db&oe=5C9306EC
Odpowiedź:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p168x128/48319089_213491209576407_4136643050438918144_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=e288b42264c26afd4288309835f2085c&oe=5C94DF28
Źródło fb eleven :D
2
@jedrek7000 Bezsensowne porownanie.
Ty serio nie zrozumiales co on mial na mysli w tej wypowiedzi ze dajesz statystyki Messiego z FC Barcelony ?
1
@jedrek7000 Jeszcze 10 innych tłumaczeń tego wywiadu poproszę. Jest to już po prostu śmieszne. Prosty wywiad, a każdy go tłumaczy jak sobie chce.
0
@AboveYou A Ty myślisz że Messi w PL to grałby w Fulham
2
@adi7adi8 Nie, nie mysle tak. Juz pomine fakt ze te 4 druzyny wymienione graja najmniej Angielski Futbol w Premier League. Jesli nie rozumiesz o co mi chodzi to nie ma sensu ciagnac tej dyskusji.