La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

5

W końcu dorwałem kurtkę z prezentacji Cou!

https://www.r-gol.com/kurtka-nike-fc-barcelona-nsw-windrunner-woven-authentic-892420-455.html

Długo jej w Polsce nie można było dostać, a nawet będąc w Londynie o nią pytałem i guzik! R-Gol ma jeszcze kilka sztuk jakby ktoś też szukał! :)

2

@kuz Ale ona cały czas była na r-golu xd Nie mówiąc już o sklepie Nike.

1

@PatrychoO Nie było :) Przez cały okres ostatnio stany magazynowe były zerowe i na innych sklepach i w oficjalnych nike. Były jedynie pomarańczowe i brązowe, które mi się osobiście nie podobały.

0

@kuz w londynie nimo, za to w r golu tak, brzmi legitnie XD

3

@Tollusiek Czytaj ze zrozumieniem, nie było ani tutaj ani tutaj, w Londku pytałem o nią już jakiś czas temu, zawsze się ktoś musi do**bać tutaj o jakąś głupotę żeby tylko herby zebrać. Nie interesuje Cię temat to nie odpowiadaj.

0

@kuz Ja swoją kupiłem jakoś 2 miesiące temu i widziałem dostępność kilku sztuk, to może od tamtego czasu faktycznie się wyprzedały :p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?