La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1671 Culés

1

Nie ma co się oszukiwać, Luka to dobry zawodnik, ale do Ronaldo a już nawet o Messim nie wspominając brakuje mu dużo, nie wiem jakim trzeba być ślepym. Wygrał tylko dlatego, że pochodzi z biednej rodziny, przeżył wojnę, emigrował, stał się nagle medialny i wszyscy mówili jaki to Modric jest biedny i super, że sobie poradził pomimo ciężkiej sytuacji życiowej. Innej argumentacji nie widzę, bo jeżeli przyznają nagrodę za trofea to Varane zdobył więcej (chociaż dla mnie to by było już całkiem przekroczenie wszelkich granic gdyby wygrał). Griezmann? Sory ale ten koleś więcej gada na swój temat i robi otoczkę niż jest wart, przynajmniej 3 napastników jest lepszych od niego w tym momencie a o Neymarze, Salahu czy nawet Aguero nie wspomnę. Mbappe? Jeszcze będzie miał czas na wygrywanie ZP a teraz powinien dostać Wonder Boya, nie ma co wynosić gościa na podium. Ten plebiscyt to jedno wielkie gówno, ciągle sobie powtarzam, że to medialność ma znaczenie bla bla, jednak nie mogę przeżyć, że to ludzie, którzy oglądają bardzo dużo piłki i każdego zawodnika głosują... co oni mają w głowach? To tylko potwierdza jak większość trenerów i zawodników ma w dupie co się dzieje w piłce i nawet się tym nie interesują.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?