La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1470 Culés

4

Snilo mi sie dzis, ze w UEFA Nations, Polska bedzie w grupie z Wyspami Owczymi, San Marino i... Januszami. Jak sie obudzilem to nie moglem przestac sie smiac haha

16

@DawidekFCB Co wy bierzecie/pijecie/palicie/wciągacie/wstrzykujecie sobie przed snem, że macie takie dziwne sny? Prawie codziennie ktoś się trafia, że śniło mu się to czy tamto ^ ^. Pozostaje jeszcze kwestia czy to nie farmazony.

konto usunięte

2

@Danny Gaucho To są farmazony w 99% i nie mam pojecia co taki komentarz wnosi

2

@Danny Gaucho Wyobraznia? Nie pale nic lol. Ogolnie to bardzo czesto mam sny. Staram sie zapamietywac je, co jeszcze bardziej pomaga przy przyszlych snach.
I tak, nie mam co robic tylko ubzdurac sobie sen I podzielic sie nim na internecie xD

1

@DawidekFCB Czyli nie ubzdurany sen, jest już wart podzielenia się nim w internecie? ^ ^

1

@Danny Gaucho W sumie :p myslalem, ze calkins smieszne, ze akurat to sie przysnilo. Juz nie bede :(

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?