La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

2

Patrząc na ostatni mecz, jeśli Barcelona chce osiągać lepsze wyniki, to przede wszystkim Dembele musi grać regularnie, zaryzykowałbym, że z Semedo tworzą na prawej stronie naprawdę świetny duet i znakomicie się uzupełniają. Coutinho bardzo fajnie współpracuje z Albą, ale lepiej czuje się w pomocy. Atakowanie blisko bramki nie wychodzi mu aż tak dobrze jak gra w środku pola.
Jeśli Valverde chce w tym sezonie coś osiągnać musi zrozumieć, że Rakitic już trochę przygasł i czasem nie warto na niego stawiać, Dembele musi grać regularnie w pierwszym składzie, tak jak kiedyś Neymar oraz Coutinho musi grać w pomocy, nie ma ataku. Jednak wiem, że cięzko będzie, żeby Valverde tak rotował składem....

konto usunięte

1

@Katalonik97 Dembele jak wyzdrowieje Luis wróci na lewa stronę i Cou chcesz dac za nim na pomocy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?