La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1767 Culés

3

Dembele zdecydowanie najlepszy na boisku, bardzo zaangażowany, napędził sporo groźnych akcji, bajeczna asysta, świetna szybkość, można tak wymieniać w nieskończoność. Jeśli nic nie zawali wielka kariera przed nim.
Messi bez fajerwerków jak na swoje standardy, dwa kiepskie wolne, przynajmniej trzy groźne dryblingi zatrzymane faulem, świetna asysta. Bliski zdobycia bramki.
Semedo - świetna współpraca z Messim i Dembele, za dużo zablokowanych dośrodkowań.
Pique - bramka i kilka wzorcowych odbiorów.
Lenglet - błąd, który mógł skończyć się bramką i niepotrzebny faul na kartkę, świetny przechwyt w pierwszej połowie.
Vidal - dużo biegał, serce na boisku, zastępował środkowego napastnika, w dwóch sytuacjach zabrakło niewiele, dobry przechwyt w drugiej połowie.
Coutinho - bezbarwny, prze większość czasu poza grą, jeden lub dwa groźne strzały i dobry drybling w drugiej połowie. Słusznie zmieniony, wg. mnie zbyt późno.
Alena - przed golem raczej niewidoczny, świetnie się urwał i zachował zimną krew przy wykończeniu.

Niezły mecz, cieszą trzy punkty i upragnione zero z tyłu, do tego bramka wychowanka i genialny występ Dembele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?