La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

6

Mamy czego chcieliśmy. Ronaldo nie zdobędzie ZP, co jest nareszcie sprawiedliwe a zdobędzie ją Chorwat co według mnie jest najrozsadniejsze. Może nie jest to sprawiedliwe w tym sensie, że Iniesta choćby nie dostał takiej nagrody pomimo wygrania mundialu, ale jest to na pewno sprawiedliwe w tym sensie, że Griezmann czy Ronaldo absolutnie nie zasługują na tą nagrodę, a Luka Modric za swoje zaangażowanie, harowanie na MŚ, dojście do finału oraz wygranie LM. Zagrał znakomity sezon.

2

@Katalonik97 Guzik prawda. CR i Leo bardziej zasłużyli. Serio, Modrić i inni do pięt tej dwójce nie dorastają.

0

@puyol_presidend5 Być może, ale i tak wolę jak zdobędzie on niż Ronaldo bo to byłoby mega, mega i jeszcze raz mega niesprawiedliwe gdyby CR miał więcej ZP od Messiego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?