La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 890 Culés

1

Pytałem rano ale nikt się nie trafił. Korzystał tu ktoś z serwisu DAZN?

2

@darekgt01 Ja korzystalem i gdyby nie wyjazd do Islandii (nie obsuguje tego kraju) to dalej bym go uzywal. 5€ miesiecznie za ogladanie wszystkiego w HD, pilka,nba,ufc no doslownie wszystko. Polecam

1

@zmiter912576 W jakim kraju korzystałeś? Czytałem że cena wszędzie to 10 euro, da się dzielić konto na 2 osoby czy jak?

1

@darekgt01 Korzystalem w DE,Austrii i Polsce. Nwm czy da sie podzielic bo nigdy tego nie robilem (chyba)

0

@zmiter912576 Rozumiem że w Polsce zmieniales VPN?

0

@darekgt01 Nic nie zmienialem i przez 3 miesiace dzialalo, pozniej przeprowadzka do Islandii i po 2 miesiacach przestalo dzialac poniewaz tego kraju nie obsluguje. Nwm czemu tak pozno ale teraz mam goldvloda i tez jest zajefajnie xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?