La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Widać było że chłopaki mają z tyłu głowy, że to mecz o pietruszkę praktycznie - w każdym innym meczu LM wypluwali płuca i grali jakby miał się skończyć świat, a dzisiaj małymi zrywami - oby bez kontuzji i oby jakoś to wygrac. Dembele + Semedo fajnie, naprawdę fajnie dzisiaj. Szczególnie Osman. Messi trochę na stojąco ale był decydujący. Stoperzy kiepsko, Busi i Ivan straszny kryminał dzisiaj, zaraz po nich rozkojarzony MaTS i niewidoczny Coutinho. Na lekko plusik do prawej strony i Messiego można wrzucić Vidala i Albę. Trener minusowo - o ile dość szybka jak na Ernesto zmiana Cou-Malcom była ok, to już reszta to nieporozumieniem? Gdzie Alena? Może dać poczuć klimat LM chłopakom z Barcy B (to był mecz o nic praktycznie)? Denis na boisku po pół roku przerwy i to za Dembele, który robił chyba więcej wiatru niż Messi z Coutinho? Po co tych młodych ciągnąć w taką podróż skoro gramy mecz o pietruszkę praktycznie i wraz trener nie da im choćby paru minut - przecież mogli spokojnie trenować i grać w weekend z Barca B, a chłop ich przeturlał przez pół Europy żeby sobie z bliska mecz obejrzeli...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?