- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1307 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1307 Culés
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NzI0NDY0MTgwMDrB6WJks%2FY0EggMjzI%3D&kind=MAIN
Taki kuponik na dziś :)
1
@Bernard777 Polecam Szwecja Rosja btts kurs ponad 2
0
@Katalończyk 99 bbts tzn ze obie strzelą? Jeśli tak całkiem to prawdopodobne,dzięki za sugestię :)
0
@Bernard777 Tak, obie strzela.
0
@Bernard777 Eh nie rozumiem ludzi, którzy chwalą się postawionym kuponem gdzie BAGATELA można wygrać 43 zł. Jeszcze inni dają jakiejś "poważne" rady na temat innych meczów. Ale.. nie wszystko muszę rozumieć. Śmieszne to jest po prostu dla mnie.
2
@dobryduch Nigdzie nie napisałem że to poważny typ, tylko że dobry kurs który moim zdaniem ma duże szanse wejść. Nie namawiam do grania. No można wygrać 43 zł ale jak ktoś będzie chciał zagrać za 100 zł to wygra większą sumę. Luźne typy a nie gra o zycie
0
@dobryduch A ja nie rozumiem ludzi którzy chwalą się że dla nich 43 zł to bagatela.Więc zamiast się tym tutaj chwalić to wrzuć bezdomnemu na ulicy albo wpłać na biedne dzieci,a tu się z tym nie obnoś bo ten komentarz nic konstruktywnego do dyskusji nie wniósł-wbiłeś się między wódkę a zakąskę i jeszcze kogoś ni z tego ni z owego krytykujesz.
0
@Bernard777 I 43 złotymi bym nie pogardził, ale jak sie chwalić to 500- 700 zł a nie smieszne 43 zl .. Bogaty nie jestem a nawet jakbym byl to bym sie z tym nie obnosil bo tylko bym przyciagal falszywych ludzi wiec kolego chciales sie doczepic nie udalo sie wiec idz oceniac ludzi gdzie indziej bo tu Ci to nie wyszlo bez odbioru.