La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1572 Culés

3

Co myślicie o tym żeby zaklepać transfer Rabiota za darmo, a za rok w styczniu sprzedać za 50 mln? Ja tak w fmie robiłem i miałem kasy jak lodu.

0

@domin682 No nie wiem
Myślę że to głupota bo jak przyjdzie i nie będzie grał to co ciężko będzie sprzedać, sorki on raczej by ławkę grzał

0

@Messibestplayerintheworld Ale grać może od czasu do czasu nawet i w lm.

konto usunięte

5

@domin682 Super! Zakładaj klub i rób tak w rzeczywistości, myślę, że będziesz miliarderem z czasem, powodzenia

0

@domin682 Życie to nie fm. Taki numer przejdzie tylko raz.

konto usunięte

0

@domin682 Myślę, że jak tak robiłeś w FM'ie to koniecznie musimy się do tego zastosować!

konto usunięte

2

@domin682 Rabiot to doby grajek Barca raczej woli postawić na niego niż np wydać ponad 60 baniek za De Jonga ale ja jako kibic Barcy wolę De Jonga i do tego jego znajomego De Ligta a sprzedać definitywnie Rafinhe, Sampera, Denisa i Munira

konto usunięte

0

@hazo428 Nikt Munira nie będzie sprzedawał.

konto usunięte

0

@MarioVeB! Ja w nim nie widzę gościa co ma zastąpić Suareza ... Chętnie zobaczył bym M.Gomeza z Celty albo Mine z Valencii :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?