- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
15
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Konradowskyy
29
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
8
Alena w dzisiejszym meczu:
28
@ViscaBarca123 Nic specjalnego :/
11
@messix7 To ruszenie z piłką, przyspieszenie na pierwszych metrach i uniknięcie wślizgu moim zdaniem godne uwagi. Uważam, że wcale, to takie łatwe nie było. Warto dodać, że dzisiaj takich rajdów miał co najmniej z 5. :)
1
@ViscaBarca123 Na orliku dzisiaj nie takie rzeczy robiłem.
15
@messix7 http://gph.is/1fVw7ug
4
@ViscaBarca123 Człowieku, taką ruletkę dzisiaj pyknąłem, potem siateczka i przy słupeczku, po ziemi brameczka.
3
@ViscaBarca123 Nie no, naprawdę w tym nie ma nic niezwykłego xd
6
@messix7 messix7, wstawaj, zesrałeś się. :D
4
@PatrychoO Ja nigdzie nie napisałem, że to coś niezwykłego. Po prostu ładnie ruszył z akcją. I tyle. :D
2
@ViscaBarca123 No już bez przesady, niezłe ruszenie z piłką, ale z drugiej strony ten przeciwnik był cholernie spóźniony i nie był raczej trudny do minięcia.
4
@ViscaBarca123 Niby nie napisałeś, ale już samym wklejeniem akurat tego, dałeś do zrozumienia, że uważasz to za coś ponadprzeciętnego :p
2
@PatrychoO Po prostu uważałem, że warto będzie spojrzeć na tę akcję. Mimo że nic w niej ponadprzeciętnego nie ma, to po prostu wkleiłem.
0
@ViscaBarca123 To wcale takie proste nie jest, trzeba wyczuc moment, gdy rywal wykonuje ruch I wtedy lekko puscic pilke I ruszyc. Rowniez pamietajmy, ze nie mozesz sobie puscic tej pilki za mocno, bo inaczej mozesz zepsuc akcje.
0
@Rewolucja123 Ale akurat taki nawyk ma raczej większość ofensywnych piłkarzy i to nawet w niższych ligach.