La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

1

Wczoraj Malcom pokazał kilka fajnych rzeczy:
-ciąg na bramkę przy golu(wielu w takich sytuacjach by zwolniło i szukało podania. On na dużej szybkości od razu wiedział ,że chce wchodzić w drybling.
-Świetny zwód i wypracowanie sobie pozycji do strzału
-Dobre dośrodkowanie do Suareza. Zabrakło naprawdę mało do gola.
- Grał rozważnie i nie tracił piłek.

Pamiętacie jak przy wyjściu z pod pressingu Alba często podawał do Neymara?
Ney brał rywala na plecy, zastawiał się, ręką kontrolował jego pozycję, a nogą kontrolował piłkę przed sobą.
Potem albo był faulowany albo schodził do środka.
Malcom wczoraj robił identycznie.

8

@A_Gomesinho_21 Świeży Pączuś :)

7

@SeeleyBooth Haha ale trzeba przyznać, że Pączuś pasuje do niego. Niech to się przyjmie.

6

@A_Gomesinho_21 Dla mnie może już zostać Pączusiem na zawsze, pasuje jak ulał :)

konto usunięte

0

@A_Gomesinho_21 Trochę za często szuka lewej nogi , łatwo go można przeczytać co nie zmienia faktu że dał bardzo dobra zmiane

3

@Baaarca95 Messi też często szuka lewej nogi jak i Robben. Każdy wie, że to zrobią, ale na nic to się zdaje.

0

@A_Gomesinho_21 Pamiętam, ze Alba nie mógł grać z Neymarem :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?