La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

0

Na końcu każdy kibic musi zadać sobie pytanie, czy lepiej jest grać tak jak dziś wieczorem, bardzo dobrą, szybką, na jeden kontakt dokładną piłkę z dominacją pod każdym względem, ale nie zdobywać 3 oczek, czy tak jak w większości meczów tamtego sezonu u Valverde 4-4-2 na zimno raz po raz zwyciężać.

Ja bardzo szanuje pracę naszego trenera i jego wyniki. Jedyne co mnie irytuje, to bardzo rzadkie roszady w składzie, ale mam nadzieję, że dzisiejszy występ Malcoma i ostatnie dwa wejścia Vidal zapaliły lont o nazwie "zaufanie do ławki"

1

@barcowy1899 Piszesz tak jakby ten remis był konsekwencją odważniejszej gry zespołu. Tymczasem Inter oddał jeden strzał na bramkę po indywidualnym babolu.

konto usunięte

0

@barcowy1899 "Wygrywac raz po raz"...
Wlasnie zadalem sobie sam pytanie: "Czy oby nie dzialo sie tak w pierwszej polowie poprzedniego sezonu?"
Sam sobie odpowiedzialem, ze pytanie jest trafne acz tendencyjne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?