- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
Faro
10
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
31 odpowiedzi
Zoker
0
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
18 odpowiedzi
Spider_Man
6
Aaaauuuuu.Już dziś startuje piłkarskie święto! Spróbuję oglądnąć wszystkie mecze z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
1
Już za niecały miesiąc walka Wildera z Furym. Krótki przystanek Wildera przed walką z Joshuą. Ktoś czeka z niecierpliwością? :)
5
@SeeleyBooth Walka Joshua Wilder marzenie dla kibica boksu:-)
0
@Arteek87 Kogo w walce AJ-Wilder typowałbyś na zwycięzce? Ja: serce za Joshuą, rozum za Wilderem.
1
@SeeleyBooth Ja myślę, że AJ sobie poradzi spokojnie.
2
@SeeleyBooth Podziwiam ludzi, którzy czekają na walki bokserskie. Oczywiście każdemu może podobac się coś innego, ale ja tego nie rozumiem
2
@SeeleyBooth Joshua myślę dałby radę z Wilderem :)
2
@Brusu Joshua ze względu na swoją masę często miał problemy wydolnościowe podczas walk. Jeśli szybko nie położy Wildera na deski będzie miał coraz ciężej. Wilder jest zwierzakiem z lepsza wydolnością, a Joshua to gladiator z niebotyczną muskulaturą. Ponadto obaj dysponują potężnym uderzeniem. Trąby jerychońskie zabrzmią, gdy któryś nadzieje się na cios przeciwnika.
0
@FCB24 Oczywiście każdy ma inne zamiłowania, pasje i zainteresowania :) Dzięki temu jesteśmy inni i to jest fajne. Ja przykładowo nie rozumiem jak można oglądać stream'y z gier :)
1
@SeeleyBooth Żebyś się nie zdziwił. Kto stawiał na Furego w walce z Kliczko? Wiadomo nie ta forma i poziom obecnie, ale mimo wsio. A Wilder-Joshua jestem za Joshua.
0
@Kuczek Mało osób, ale miej na uwadze, że Kliczko już jest spadającą gwiazdą, a Wilder ma dużo do udowodnienia sobie i światu :)
1
@SeeleyBooth Wiem, ale nie można go lekceważyć o. A i ja też tego nie rozumiem, wole sam sobie pograć :D
1
@SeeleyBooth Mam tak jak Ty:-) jak AJ go nie ustrzeli do 5 rundy to będzie ciężko:-)