La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

2

Oczywiście... Suarez, Alba, Athur, świetny mecz... ale jak genialny mecz zagrali ci, po których tego się chyba najmniej spodziewaliśmy: Roberto i Rakitić, obok Suarez i Alby chyba najlepsi na boisku, teraz czas dla odpoczynek dla Rakiety :D

1

@Kacper1432 Mi najbardziej z pomocy podobał się Busquets rządził i dzielił zaraz po nim Rakitić.

0

@DonAndresFCB Możliwe, powiem szczerze, nie wzróciłem uwagi na Busiego, ale wiem że Rakitić zaliczył świetne odbiory i fenomenalnie podawał nad linią obrony

1

@Kacper1432 Dokładnie po 2 genialnych podaniach Rakitcia strzeliliśmy gola (podanie do Alby przy bramce na 1:0 oraz podanie do Dembele przy 5:1) Trzecie było blisko genialnie podał do wbiegającego Roberto który odegrał do Suareza a ten z trudnej pozycji uderzył w słupek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?