La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

28

Ciekawe czy Arthur na stałe będzie podstawowym graczem. Dawno w Barcy nie było młodego grajka, kupionego za względnie nieduże pieniądze, który by tak świetnie wpasował sie w tak krótkim czasie. Semedo też zaliczył ostatnio progres.
Ps. Jest jeszcze Lenglet i Samuel... w sumie nie jest źle :)

17

@szymon6847 "Dawno w Barcy nie było młodego grajka, kupionego za względnie nieduże pieniądze, który by tak świetnie wpasował sie w tak krótkim czasie"
Ter Stegen,Umtiti......

2

@Skaramuczi No mówie, że w sumie nie jest źle. Poza tym początki Ter Stegena wcale nie były takie wspaniałe.

0

@szymon6847 Arthur też nie grał jakoś wspaniale...dwa mecze o stawkę miał bardzo dobre. Jak widać postawienie na Niemca kosztem Bravo - byłem akurat za Claudio, okazało się bardzo dobrym posunięciem. Jak Arthur tak się wpasuje to będzie można go porównać do Ter Stegena czy Umtitego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?