La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1343 Culés

3

Witam wszystkich. Widzę, że sporo osób jedzie po naszej czarnej perle z Francji, jeśli chodzi o wczorajszy mecz to zobaczyliśmy dwóch zawodników. Pierwsza połowa bardzo dobra drybling, kluczowe podania przy lepszej skuteczności kolegów z dwie asysty by były zaliczone, druga połowa to dramat i tyle można o niej powiedzieć. Jednak skoro jedziemy tak po jednym zawodniku to bądźmy konsekwentni i opie.....y jeszcze Coutinho bo moim zdaniem poza strzeloną bramką zagrał on nie lepiej od Dembele.

konto usunięte

1

@Marlon85 tylko ze w tym sporcie strzelanie bramek to najwazniejsza rzecz... znam takiego co nic innego nie potrafił robic na boisku i za to został uznany najlepszym na swiecie...

0

@Avada Kedavra Przecież Messi prócz goli też asystuje drybluje kreuje grą

konto usunięte

0

@Skila_nie_kupisz miałem na mysli Ronaldo....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?