- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1067 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
37
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
DariaFCB
109
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
44 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1067 Culés
21
Naprawdę nie wiem jak nazwać dzisiejszą grę Dembele.
Wiecie co jest najgorsze?
To że mu jeśli chodzi o umiejętności nie brakuje niczego. Mu się po prostu nie chciało.
Nie chciało mu się grać miał wyje****.
To jest dla mnie żenada.
3
@A_Gomesinho_21 to było widać po jego ruchach, truchcie do piłki i ogólnym zaangażowaniu... a o przykładaniu się do przyjęć, zagrań.. ba nawet do prowadzenia piłki.. to już nie wspomnę. Dobre akcje można wymienić na palcach jednej ręki. Złe decyzje- tu będzie ich kilkanaście, jak nie więcej.. Kolejny mecz z dużą ilością strat i brakiem odpowiedzialności. Ney jak tracił to często dostawał żółtą kartkę, bo robił wszystko (czasami zbyt mocno), żeby zastopować kontrę, tu jest ogólne wy...walenie
1
@A_Gomesinho_21 Brakuje mu panowania nad piłką bo 3/4 jego akcji to wypuścić piłkę i dzida do przodu bazując na szybkości ale jak przed sobą ma już 2-3 zawodników na małej przestrzeni to co chwila strata bo nie wie chłop co zrobić xD
0
@A_Gomesinho_21 I dla mnie tak samo. Żenujące jest tez to,ze taki Gomes dostawał szansę nawet wtedy gdy gral w poprzednim meczu wieksze dno niz dzis Dembele w 2 polowie a Malcom już grzeje któryś mecz z rzędu. Nie chce mi się wierzyć w to ze brakuje chłopakowi umiejętności bo skoro go kupili to powinni miec jakis plan wobec niego czy cokolwiek. Nie chcę nic sugerować i bardzo mi szkoda Leo, ale teraz jest czas by ktoś zajął dobrze miejsce Leo i pokazał na co go stać. Dembele mnie średnio przekonuje, czas na prawdziwą szansę dla Malcoma.
0
@antylegionista Sorry ale nie brakuje mu panowanie nad piłką.
Kto oglądał go regularnie w Borussii i widział jego dobre mecze w Barcy ten to wie.
W gąszczu też potrafi się odnaleźć może nie jest w tym rewelacyjny ale potrafi.
On grał dzisiaj jak za karę jakby nie chciał tu więcej grać.
Nienawidzę braku zaangażowania, mam nadzieję że w najbliższym czasie nie podniesie się z ławki.