La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

3

Dembele jest wybitnie utalentowany, ale także niesamowicie irytujący :( Staram się Go za bardzo nie oceniać bo nie ma regularnych występów, ale kurde no

0

@Bykunn Nie ma regularnych występów? Zagrał w każdym spotkaniu ligowym w tym sezonie oprócz Valencii (bo wszedł na 6 minut), ale tak to w każdym innym zagrał 70+ (wyjątek Girona 45 minut). Jak to nie jest regularna gra to ja już nie wiem :P

0

@Striker o kurde :D To ta przerwa reprezentacyjna mi widzę pamięć zaburzyła :D Nie było tematu xD

1

@Bykunn Ogólnie nie licząc dzisiejszego spotkania to Dembele ma rozegrane w tym sezonie 700 minut na 900 możliwych. Gra wręcz bardzo regularnie.
Czy zachwyca? Nie. Ale też bym nie powiedział że zawodzi. Coś tam swojego zawsze dołoży (pokracznie mimo wszystko), ale jednak to nie jest to czego bym od niego oczekiwał. Tym bardziej szokuje mnie postawa Erniego wobec Malcoma, ale na ten temat to można poeamty pisać.

1

@Striker Dokładnie, nie ma tragedii, bramki wpadły, ale czasami te straty to są na poziomie polskiej ligi ;/ Malcom od nas odejdzie, jestem tego prawie pewien

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?