La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

konto usunięte

11

Nie widzę szans na powrót Neymara. Szejk go nie sprzeda za mniej niż 300mln a myślicie że obniży cene bo Ney sie zbuntuje? Szejk nie lubi Barcelony, był nawet artykuł o tym na tej stronie. Powrotu nie będzie, nie w najbliższych latach. Ale pocieszę was, Barca nie potrzebuje Neymara, Barca potrzebuje dobrego trenera.

0

@QAZ Pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. Ok. Neymar napluł nam na koszulki, ale nie piłkarzy z którymi pozostaje w dobrych relacjach. Neymar to nie Veratti czy ten kudłaty. Presja z jego strony, ze strony otoczenia i w końcu stanowcza reakcja naszego zarządu może spowodować transfer nawet za te 300 mln. Czas Suareza powoli dobiega końca. Lepszego napastnika niż Neymara nie znajdziemy. Do tego ściągnąć jeszcze Firmino i byłoby super. Mówię poważnie. Mogę to nawet uzasadnić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?