- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1280 Culés
Gorące dyskusje
clyde
86
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
NeroTFP1
67
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
marcin62
7
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1280 Culés
5
Garcia Pimienta:
"Zatłoczona linia pomocy? Każdy z naszych pomocników jest bardzo dobry, możemy zagrać dwoma środkowymi pomocnikami (chodzi chyba o dwóch pomocników w stylu mediapunty) i jednym defensywnym, reszta musi odpoczywać. Poziom jest wysoki i niektórzy pomocnicy nie zawsze będą mogli grać, ale na pewno zagrają. Jeśli nie w przyszłym tygodniu, to za dwa tygodnie. Istnieje konkurencja, a to sprawi, że będą jeszcze lepsi."
"Rotacje bramkarzami? Mamy trzech bardzo dobrych bamkarzy, którzy wciąż się rozwijają. Każdy z nich będzie zmieniał się po 3 meczach."
Podobają mi się rotacje prowadzone przez Pimientę. Ezkieta zagrał 3 mecze, potem 3 Carević, a teraz 3 spotkania zagra Inaki Pena.
0
@ViscaBarca123 Wkradł się błąd w drugim myslniku. Chyba powinno być bramkarzy nie pomocników.
0
@kuba4352r375 Oczywiście. Dzięki. :)
0
@ViscaBarca123 Dwaj mediapunta? Może jemu chodzi o dwóch pivotów? Jakiś dziennikarz ostatnio pytał Valverde o taką możliwość.
1
@Azi Nie, na pewno nie chodzi o dwóch pivotów. Użył słowa "interior". Myślę, że to pomocnik w stylu mediapunty. Mogę się oczywiście mylić.
0
@ViscaBarca123 To nie mam pojęcia o co mogło mu chodzić.
0
@ViscaBarca123 Rozgrywajacy moze?
0
@Miloszq Czyli właśnie ktoś w stylu Mediapunty. To pozycja Iniesty. Zawodnik, który ma znakomitą technikę, wizję gry i potrafi też bronić.
0
@ViscaBarca123 No tak ale wydawalo mi sie ze mediapunta to ktos za napastnikiem. Typowa 10. Nawet mnie ktos na tej strojie skarcil bo napisalem ze alena moze spokojnie wystepowac na pozycji iniesty. Byc moze sie myle a ktos kiedys wprowadzil mnie w blad.
0
@Miloszq Alena nigdy nie grał na pozycji Iniesty. Carles zawsze trzymał się bliżej prawej strony.
0
@ViscaBarca123 To znaczy tak. Bardziej chodzi mi o charakterystyke pilkarza. Wydaje mi sie ze gdyny olac te strony ktorych sie trzymaja to byliby to podobni pilkarze.