- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1418 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
15
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
5
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1418 Culés
7
Pora szukać niestety następcy Pique. Mam nadzieję że to będzie De Ligt. Liczę że Barcelona nie przegapi tego transferu bo pewnie w przyszłym sezonie już będzie miał konkretne oferty od wielkich klubów a nasz Pique już młodszy nie będzie.
1
@lukasik17 Trzymajcie mnie ....
0
@prokofiew O co chodzi? Może napisz konkrety jak już się wypowiadasz a nie strzelasz fochy jak nastolatka
0
@lukasik17 słaby bait
0
@prokofiew Za to widać jaki Ty jesteś mądry i wspaniały. Byłeś za granicą i już zdania po polsku nie umiesz całego skleić? Taki modysta się znalazł i krytyk komentarzy.
0
@lukasik17 Po angielsku nie zrozumiesz i widać po polsku też będzie ciężko więc napiszę po japońsku.... whatever.
0
@prokofiew Pisz w jednym języku a nie wprowadzasz jakąś modę na łączenie. Poza tym co Ty umiesz napisać ciekawego? Trzymajcie mnie.....
0
@lukasik17 Najwyraźniej nic w porównaniu do Ciebie o wieszczu...
Nic nie poradzę, jestem uczulony na bullshit
0
@prokofiew A ja uczulony na takich jak Ty którzy myślą że są fajni a naprawdę tak nie jest.
0
@lukasik17 Dzięki za komplement! Nigdy nie chciałbym być "fajny". Ale wracając do meritum sprawy... Napisałem "trzymajcie mnie" bo mamy już Umtitiego i Langleta i jeśli trzeba kupować kogoś do obrony to nie po to by zastąpić Pique. Tego typu posty przeważnie wypływają od fanów sukcesu (i nie mówię że nim jesteś). Jak gra dobrze to jest bogiem, a jak rozegra kilka spotkań słabszych to trzeba szukać następcy. Wierni kibice z większym stażem wiedzą o co chodzi...więc...trzymajcie mnie. Miłego dnia Łukasz i bez spiny bo ironia lub sarkazm nie zawsze oznacza atak.
0
@prokofiew Nie chodzi mi o złe występy Pique. Bardziej chodzi mi o jego wiek i przyszłość Barcy. Jak De Ligt pójdzie np. do City to jest już nie do wyciągnięcia za rozsądną kwote. Po prostu napisałem że w nim widać następcę Pique bo raczej dwoma obrońcami nie da się grać całego sezonu. Verma po tym sezonie odejdzie na pewno, więc warto już sobie kogoś zaklepac.